+48 605 999 780 office@portal-cynkowniczy.pl

PTC na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019

25 lutego 2019

Na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 oczywiście nie zabrakło Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego. Wydarzenie, jak wszystkie jego poprzednie edycje, zaliczają się do największych spotkań branży budowlanej. BUDMA w tym roku miała 1000 wystawców z najnowszymi ofertami, bogaty program konferencji, seminariów, czy pokazów. Targi odwiedziło blisko 50 000 osób. Targi odbyły się w dniach 12-15.02.2019 r. w Poznaniu.

PTC swoją ofertę prezentowało na stoisku Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych razem z BUDUJ ZE STALI, KERSTEN EUROPE sp. z o.o.,MOSTOSTAL SIEDLCE sp. z o.o. sp. k., czy STACO POLSKA sp. z o.o.

Bardzo duża frekwencja na naszym stoisku pokazała, że takiego rodzaju wydarzenia targowe są potrzebne dla branży budowlanej. Liczne rozmowy, spotkania i prezentacje w najlepszy i najbardziej bezpośredni sposób są okazją do przekazania wiedzy, czy doświadczenia. Pełna relacja z seminarium jest dostępna na stronie www.budujzestali.pl oraz w lutowym numerze Konstrukcji Stalowych.

Z naszej strony bardzo dziękujemy przede wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko, innym wystawcom i prelegentom.

Powrót do góry

Firmy zrzeszone w PTC

Członek PTC zajmujący się procesem cynkowania ogniowego

Członek PTC niezajmujący się procesem cynkowania ogniowego