+48 605 999 780 office@portal-cynkowniczy.pl

Benefity cynkowania

Jakie korzyści zapewnia cynkowanie ogniowe dla Ciebie i Twojego biznesu? Pracujemy z klientami z całej Polski, przedstawicielami różnych branż i grup społecznych. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, wszystkim im jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy usługi cynkownicze.

Jakie korzyści zapewnia cynkowanie ogniowe dla Ciebie i Twojego biznesu? Pracujemy z klientami z całej Polski, przedstawicielami różnych branż i grup społecznych. Pomimo różnic asortymentowych oraz dywersyfikacji priorytetów, dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, wszystkim im jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy usługi cynkownicze.

Polskie Towarzystwo Cynkownicze zrzesza blisko 60 nowoczesnych cynkowni ogniowych, które są w stanie zabezpieczać szeroki zakres materiałów stalowych, od drobnych przedmiotów, aż po długie i/lub szerokie oraz ciężkie konstrukcje stalowe. Nasze linie technologiczne umożliwiają łatwe cynkowanie elementów zawierających się w wymiarach tzw. normatywnego zestawu drogowego. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila: office@portal-cynkowniczy.pl  lub strony internetowej: https://portal-cynkowniczy.pl/, gdzie znajduje się interaktywna mapa lokalizacji oraz dane kontaktowe poszczególnych zakładów zrzeszonych w PTC.

Powrót do góry

Firmy zrzeszone w PTC

Członek PTC zajmujący się procesem cynkowania ogniowego

Członek PTC niezajmujący się procesem cynkowania ogniowego