+48 605 999 780 office@portal-cynkowniczy.pl

XXVIII Sympozjum Cynkownicze PTC – „Prawie wszystko o cynku”

13 marca 2023

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w XXVIII Sympozjum Cynkowniczym, które odbędzie się w dniach 31.05-02.06.2023 r. w Szklarskiej Porębie. Podczas trwania tegorocznej konferencji zatytułowanej „Prawie wszystko o cynku”, wraz z ekspertami oraz przedstawicielami branży, omówimy tematy odnośnie cynkowania, jak również inne istotne zagadnienia, które mają zasadniczy wpływ na przemysł zabezpieczeń przed korozją, choć nie są bezpośrednio związane z ocynkiem.

Sympozjum Cynkownicze to świetnia okazja do wymiany doświadczeń ze specjalistami oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wygłoszenia 15-minutowego wystąpienia na sali głównej. W tym roku konferencja odbędzie się w hotelu Platinum Mountain, w którym alpejski design i sudecki styl idealnie komponuje się z otaczającą przyrodą oraz górskim krajobrazem. Tradycyjnie, oprócz interesujących wykładów, prezentacji oraz panelu dyskusyjnego, przygotowaliśmy dla chętnych nietuzinkowe wycieczki o charakterze rekreacyjno-naukowym.

Pełny program Sympozjum (PDF)

Ramowy program wydarzenia oraz cennik są dostępne na zaproszeniu, poniżej. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego online oraz dokonanie wpłaty na konto Polskiego Towarzystwa Cynkowniczego.

Powrót do góry

Firmy zrzeszone w PTC

Członek PTC zajmujący się procesem cynkowania ogniowego

Członek PTC niezajmujący się procesem cynkowania ogniowego